Nevşehir Kapadokya Havalimanı - Kayseri Şehir Merkezi arası ulaşım ve transfer seçenekleri!

Ekonomi
Ekonomi
Citroen C-Elysse, Ford Focus, Renault Clio, Renault Fluence, Toyota Corolla vs.
Ekonomi
3 3
Ön Ödemesiz Rezervasyon
Ücretsiz iptal
1 saat bekleme dahil
İsim tabelası ile karşılama
Nevşehir Kapadokya Havalimanı / NAV → Kayseri Şehir Merkezi özel Ekonomi transfer ulaşım
Tek yön fiyat (Herşey Dahil)
50 EUR
16.67 €

Kayseri Kayseri Şehir Merkezi ulaşım transfer

Kayseri Şehir Merkezi transfer, havalimanı servisi ve ulaşım alternatifleri arasından dilediğiniz araç tipini seçerek hemen transfer rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havalimanı / NAV ile Kayseri Şehir Merkezi arası en ucuz havalimanı ulaşım ve vip transfer için ekonomi sınıfından lux sınıfa, minibüs, otobüs seçeneklerine kadar bir çok alternatif transferulasim.com'da.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı / NAV Kayseri Şehir Merkezi Transfer

Nevşehir Kapadokya Havalimanı / NAV Kayseri Şehir Merkezi Transfer, otel ulaşım ve vip taksi hizmetleri 7 / 24 günün her saati yapılmaktadır. Kayseri içinde havalimanı haricinde de ulaşım hizmeti sağlayan transferulaşım ile Kayseri ulaşım, Kayseri Şehir Merkezi ulaşım ve Nevşehir Kapadokya Havalimanı / NAV ulaşım taleplerinizi çağrı merkezinden iletebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Kayseri Şehir Merkezi nasıl gidilir ?

Kayseri Şehir Merkezi için 1 farklı ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Özel Transfer rezervasyonu yapabileceğiniz gibi Kayseri Şehir Merkezi seyahatiniz için araç kiralama / şoförlü araç kiralama gibi taleplerinize de en ucuz fiyatlarla karşılık vermekteyiz.

Kayseri Şehir Merkezi transfer